Prijímacie konanie

 • Riaditeľské voľno

  Oznamujeme všetkým žiakom a rodičom, že vo štvrtok 14. septembra 2017 budú mať žiaci riaditeľské voľno z dôvodu konania maturitných skúšok.

 • Maturitné a záverečné skúšky

  Oznamujeme žiakom, ktorí budú robiť maturitné skúšky, prípadne záverečné skúšky v septembri, že tieto budú 14. septembra 2017 podľa priloženého rozpisu. Žiadame všetkých, ktorých sa skúšky týkajú, aby sa na danú skúšku dostavili min. 30 minút pred stanoveným časom. Nezabudnite si so sebou priniesť písacie potreby a občiansky preukaz!

  rozpis_MS_-_september2017_-_novy.pdf

  rozpis_ZS_-_september2017.pdf

 • Školský rok 2017/2018

  Oznamujeme všetkým žiakom, že slávnostné otvorenie školského roka 2017/2018 sa bude konať v pondelok 4. septembra 2017 o 9.tej hodine na školskom ihrisku.

  Tešíme sa na Vás!

 • Opravné a komisionálne skúšky

  Oznamujeme všetkým žiakom, ktorí budú vykonávať opravné alebo komisionálne skúšky, že sa majú na tieto dostaviť v stredu 23. augusta 2017 o 8.00 hodine. Rozpis jednotlivých skúšok bude zverejnený pri vchode do školy.

 • Výsledky z modulov

  Výsledky z modulov, ktoré sa konali v dňoch 3. až 6. júna nájdete v záložke "Skúšky a výsledky z modulov" v pravej časti tejto stránky.

 • Ponuka práce

 • Skúšky z modulov

  V dňoch 3. až 6. júla 2017 od 9.tej hodiny sa budú konať skúšky z modulov. Zoznam prihlásených uchádzačov o skúšky je priložený v nasledovnom súbore.

  Skusky_z_modulov_-_jul.pdf

   

 • Tomi Kid, Laci Strike a Strapo

  Oznamujeme všetkým žiakom, ktorí sa majú v pondelok 29. mája 2017 zúčastniť teoretického vyučovania, že sa majú dostaviť do školy až o 9.45 hod.​ Všetci sa zhromaždia v telocvični, kde sa im prihovoria známe osobnosti ako boxer Tomi Kid, tanečník Laci Strike a raper Strapo a vyrozprávajú im svoj životný príbeh. Rozprávanie spestria aj svojím vystúpením.

  Tešíme sa na stretnutie!

 • Rozpis maturít

  Maturantom, ktorí nemajú prihlasovacie údaje na internetovú stránku školy dávame na vedomie rozpis maturít počas týždňa od 29. mája 2017 do 1. júna 2017.

  rozpis_maturit_29.5._az_1.6.2017.pdf

  Veľa šťastia pri učení!

 • Dračie lode

  Vo štvrtok 11. mája 2017 sa naši žiaci zúčastnili pretekov na dračích lodiach. Družstvá z našej školy skončili na 1. a 3. mieste. O tom, že bola na pretekoch super atmosféra svedčia aj zábery na fotografiách, ktoré si máte možnosť prezrieť vo fotoalbume.

 • Výsledky prijímacích skúšok

  V dňoch 9. a 11. mája 2017 sa konalo 1. kolo prijímacích skúšok na stredné školy. Výsledky týchto skúšok sú zverejnené v priloženom súbore. Zároveň oznamujeme úspešným uchádzačom, že zápis bude prebiehať od zajtra, t.j. 12. mája 2017. Na zápis je potrebné priniesť zápisný lístok, vypísať prihlášku na internát (možnosť aj na mieste) a 10 € na monterky. Vzhľadom na to, že mnohí uchádzači sú zďaleka, môžu podpísaný zápisný lístok, prihlášku na internát a návratku, či chce žiak v budúcom roku absolvovať etickú alebo náboženskú výchovu zaslať poštou.

  vysledky_PP.pdf

 • Múzeum holokaustu v Seredi

  Dňa 27. apríla 2017 sa žiaci 1. a 2. ročníkov zúčastnili exkurzie v múzeu holokaustu v Seredi. Čas využili aj na návštevu historického mesta Trnava. Fotografie zo spomínanej exkurzie môžete nájsť vo fotoalbume.

 • Riaditeľské voľno

  Oznamujeme rodičom a študentom našej školy, že v utorok 9. mája 2017 bude z dôvodu konania prijímacích skúšok riaditeľské voľno. V stredu bude riadne prebiehať vyučovanie.

 • Naša škola recykluje

  Naša škola sa aj v tomto roku zúčastňuje zberu použitých batérii a žiariviek. Žiaci, môžu za zber získavať body, ktoré si môžu vymieňať za vecné odmeny. (Za 1 kg batérii, alebo za 5 žiariviek=100bodov) Ďalšie informácie na stránke www.zbierambaterky.sk

 • Skúšky z modulov

  V dňoch 3.5. až 5.5.2017 na  Strednej odbornej škole letecko-technickej v Trenčíne budú prebiehať skúšky z modulov pre pracovníkov z praxe, ktorí vykonávajú prácu na leteckej technike v kategóri B1 a B2. Skúšky budú prebiehať v súlade s Nariadením komisie (ES) 1321/2014 Časť 66. Rozpis skúšok podľa jednotlivých modulov nájdete v priloženom súbore.

  ROZPIS_MODULOV__3.-5.5.pdf

   

 • Lyžiarsky kurz

  V dňoch od 12.2.2017 do 17.2.2017 sa žiaci našej školy zúčastnia lyžiarskeho kurzu.

  Miesto ubytovania: obec Bystrá, penzión Grand

  Kontakt: Mgr. Július Starke, 0911 587 676

  Lokalita: Nízke Tatry - Juh

  Lyžovanie: Ski Tále, Chopok Juh

  Odchod autobusu: 12.2.2017 - nedeľa - 10.00 od Domova mládeže pri dopravnej akadémii v Trenčíne

  Príchod: 17.2.2017

  Veci potrebné si zobrať so sebou: občiansky preukaz, preukaz poistenca. Veci potrebné na lyžovanie - lyže (skontrolovať viazanie) lyžiarky, palice, lyžiarske rukavice - 2x, čiapka - 2x, lyžiarske okuliare, slnečné okuliare, lyžiarske nohavice, vetrovka, termo prádlo - vrchné, spodné, teplú ľahšiu vrstvu pod vetrovku (podľa uváženia), ponožky do lyžiarok - 2x. Ponožky iné teplé, pevná zimná obuv, tenisky - papuče do ubytovne, tepláky, tričká, mikinu, spodné prádlo, pyžamo, uterák, plavky, hygienické potreby, baterku, krém na tvár, spoločenské hry - šach, karty...

  Tí, čo užívajú nejaké lieky - nezabudnúť! Jedáci si pribalia niečo pod zub - trvalivé potraviny. Nezaťažovať batoh veľkým množstvom vôd. Tie sa dajú kúpiť v potravinách, alebo priamo v penzióne.

  Veselú lyžovačku! smiley

 • Skúšky z modulov

  Stredná odborná škola letecko-technická v Trenčíne ponúka možnosť vykonania skúšok z modulov aj pre pracovníkov z praxe, ktorí vykonávajú prácu na leteckej technike v kategóri B1 a B2. Skúšky prebiehajú v súlade s Nariadením komisie (ES) 1321/2014 Časť 66. Bližšie informácie ako aj žiadosti ku skúškam nájdete v záložke "Skúšky z modulov" vpravo.

 • Maturitné skúšky v mimoriadnom období - február

  Oznamujeme všetkým žiakom, ktorí sa prihlásili na opravnú maturitnú skúšku (ústnu časť), že táto sa bude konať v piatok 3. februára 2017 od 8.00 hodiny. Žiadame Vás, aby ste sa na skúšku dostavili minimálne pol hodinu pred konaním skúšky a priniesli si so sebou okrem vedomostí aj občiansky preukaz!

 • ZENIT 2016

  Dňa 1. decembra 2016 sa uskutočnil v Starej Turej 33. ročník súřaže Zenit v elektronike. Našu školu na tejto súťaži reprezentovali žiaci Oliver Zajak z III. B, ktorý vo svojej kategórii získal 7. miesto a Filip Valko z II.DH obsadil krásne 2. miesto, ktoré mu zabezpečilo účasť na celoslovenskom kole, ktoré sa bude konať v Novom Meste nad Váhom. Filip, držíme Vám palce!

  Obom chlapcom, ktorí úspešne reprezentovali našu školu gratulujeme!

  Fotografie zo spomínanej akcie si môžete pozrieť vo fotoalbume.

 • Stredoškolák 2016

  V dňoch 24. a 25. novembra 2016 sa na výstavisku EXPOCENTRA v Trenčíne konala výstava stredných škôl, na ktorej sme sa zúčastnili aj my. Svojou účasťou sme sa chceli priblížiť žiakom končiacich ročníkov základnýách škôl. V prípade, že ste sa nemohli výstavy zúčastniť ale chceli by ste o našej škole vedieť viac, môžete nás kedykoľvek návštíviť osobne. Zároveň Vás pozývame aj na Deň otvorených dverí, ktorý sa bude konať v piatok 24. februára 2017 od 9.tej hodiny. Zároveň Vám zo spomínanej akcie prinášame niekoľko záberov, ktoré nájdete vo fotoalbume. 

Narodeniny a meniny

Dnes (Štvrtok 21.9.2017)
Erik Kopp (III.AB)
Matúš Farský (IV.B)
Matúš Horňák (II.B)
Matúš Krišák (II.A)
Matúš Staňo (II.AD)
Matúš Šedivý (III.DH)

Kontakt

 • Stredná odborná škola letecko - technická Trenčín
  Legionárska 160, 911 04 Trenčín
  sekretariat.soslt@gmail.com
 • +421 032/6582326
  +421 032/6565411

Fotogaléria