Prijímacie konanie

Zoznam učiteľov

E-mail
 
 
Ing. Stanislav Malec Mlc Rozvrh
Riaditeľ
Vedie krúžok: Odborná letecká angličtina
stanislavmalec@centrum.sk
 
 
Ing. Tatiana Bitarovská Bit Rozvrh
Zástupkyňa
bitarovska@zoznam.sk
 
 
Ing. Jarmila Zavadilová Zav Rozvrh
Zástupkyňa
Vedie krúžok: Praktický marketing
zavadilova@zoznam.sk
 
 
Bc. Vladimír Helík Hel Rozvrh
Majster
vladohelik@post.sk
 
 
Mgr. Mária Hojstričová Hoj Rozvrh
Triedna učiteľka: II.A
Vedie krúžok: Nemecký jazyk
krafcikovamaria@centrum.sk
 
 
Mgr. Jozef Holúbek Hlb Rozvrh
Majster
holubek64@gmail.com
 
 
Bc. Miroslav Charvát Char Rozvrh
Majster
charvat.soslt@gmail.com
 
 
Ing. Zdenek Ježek Jžk Rozvrh
Triedny učiteľ: III.DH
jezekz@atlas.sk
 
 
PaedDr. Monika Kocifajová Koc Rozvrh
Triedna učiteľka: II.AD
saray@centrum.sk
 
 
Ing. Zdeněk Kopecký Kop Rozvrh
Učiteľ
kopeckyz333@gmail.com
 
 
Bc. Ján Kotlárik Kot Rozvrh
Majster
 
 
Mgr. Pavol Kubala Kub Rozvrh
Triedny učiteľ: IV.B
Vedie krúžok: Práca s počítačom
palino2010@hotmail.sk
 
 
Ing. Pavol Kudláček Kud Rozvrh
Učiteľ
Vedie krúžok: Konštrukcie leteckej techniky
kudlo@post.sk
 
 
Mgr. Ľubica Mahríková Mah Rozvrh
Triedna učiteľka: III.E
Vedie krúžok: Slovenský jazyk pre maturantov
Lubicamahrikova@gmail.com
 
 
Ing. Viktor Mihaľ Mih Rozvrh
Triedny učiteľ: I.N
mihalv@stonline.sk
Foto Mgr. Dana Mihulová Mih Rozvrh
Triedna učiteľka: I.BD
irsko@inMail.sk
 
 
Mgr. Slavomíra Novotová Nov Rozvrh
Triedna učiteľka: III.AB
Vedie krúžok: Príprava na VŠ
beriska@azet.sk
 
 
Ing. Pavol Ondriška Ond Rozvrh
Triedny učiteľ: II.E
Vedie krúžok: Šachový krúžok
pavol22@post.sk
 
 
PhDr. Edita Pružincová Pru Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.H
Vedie krúžok: Ruský jazyk pre maturantov
editapr@post.sk
 
 
Ing. Iveta Ronecová Ron Rozvrh
Triedna učiteľka: II.B
iwka217@azet.sk
Foto Mgr. Ján Sivák Siv Rozvrh
Majster
Vedie krúžok: Hasičský krúžok
jan.sivak@centrum.sk
 
 
Mgr. Peter Sokol Sok Rozvrh
Majster
Vedie krúžok: Avionika v praxi
sokolpetko@gmail.com
 
 
Mgr. Elena Starke Ele Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.A
starkejulius@centrum.sk
 
 
Mgr. Július Starke Jul Rozvrh
Triedny učiteľ: I.AH
Vedie krúžok: Športové hry
starkejulius@centrum.sk
 
 
Rastislav Šulík Šul Rozvrh
Majster
sulikrastislav16@gmail.com
Foto Bc. Vladimír Toman Tom Rozvrh
Majster
toman.vlado59@gmail.com
 
 
Ing. Ľubomír Znášik Zna Rozvrh
Triedny učiteľ: I.E
lubomirznasik@lumatech.sk
Foto Dušan Žember Žem Rozvrh
Majster
Vedie krúžok: Propagácia a reklama
zember.tn@centrum.sk

© aScAgenda 2018.0.1097 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 23.04.2018

Voľné miesta na našej škole

Narodeniny a meniny

Dnes (Utorok 24.4.2018)
Juraj Bočák (III.E)
Juraj Hvožďara (III.E)
Juraj Krišák (IV.A)
Juraj Valach (II.E)
Zajtra (Streda 25.4.2018)
Patrik Corman (II.B)
Adam Hučko (III.AB)
Denis Púchovský (III.AB)
Marek Alakša (III.DH)
Marek Bulák (I.AH)
Marek Fuňák (IV.B)
Marek Hudec (III.AB)
Marek Kučerák (III.DH)
Marek Poláček (III.E)
Marek Rada (II.A)
Marek Remišovský (IV.B)
Marek Sitár (I.E)

Kontakt

  • Stredná odborná škola letecko - technická Trenčín
    Legionárska 160, 911 04 Trenčín
    sekretariat.soslt@gmail.com
  • +421 032/6582326
    +421 032/6565411

Fotogaléria